Close
Close

ZOZ nr 2 w Rzeszowie zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na profilaktyczne badania mammograficzne w ramach VIII edycji kampanii „RAK a ZDROWIE”. Akcja rozpoczyna się 14.10.2021 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego.

Celem akcji jest zachęcenie kobiet do dbania o własne zdrowie i regularnego wykonywania profilaktycznych badań mammograficznych.

Badania realizowane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi finansowanego przez NFZ, w związku z tym Panie które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 2 lat, mogą się przebadać bez skierowania i bezpłatnie.

Rejestracja na badanie odbywa się: telefonicznie pod nr tel. 17 86 13 634 i 17 86 13 605 lub osobiście w Rejestracji RTG.

Badania mammograficzne można wykonywać: w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 8.00 – 18.00, w Pracowni Mammograficznej w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostycznym przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie.

Nasza pracownia wyposażona jest w wysokiej jakości cyfrowy aparat mammograficzny. Badania odbywają się w komfortowych warunkach, a także są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla pacjentek.

Panie, które przebadają się w terminie 14.10.2021 r. – 31.12.2021 r. mogą wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych kupując los na loterię w cenie 1 zł.

W tegorocznej edycji do wygrania jest 40 nagród rzeczowych:

nagrodą główną jest robot sprzątający o wartości 900 zł ,

pozostałe nagrody to m.in.

– zestawy kosmetyków kolorowych,

– sprzęt AGD : parowary, sokowirówki, produkty do stylizacji włosów,

– produkty fitness: kijki do nornic walking, opaski smartband, maty do jogi

– bony na badania.

Zakup nagród do loterii był możliwy dzięki Sponsorom akcji którymi są: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, INGLOT Sp. z o.o., Greinplast Sp. z o.o., Karabela Sp. z o.o. oraz FPUH Deobox.

Zachęcamy Panie, aby zdecydowały się na wykonanie mammografii, ponieważ profilaktyka raka piersi jest niezwykle ważna, wykrycie zmian chorobowych na bardzo wczesnym etapie pozwala szybko podjąć odpowiednie leczenie i daje duże szanse na pełny powrót do zdrowia. Warto dbać o swoje zdrowie, a przy okazji można wygrać atrakcyjną nagrodę.

Akcje profilaktyczną “Rak a Zdrowie” wspiera Pan Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski, który objął ją Patronatem Honorowym.

Skip to content
Szczepienia COVID-19
E-Recepta
Spis Przydatnych Nr Telefonów
Facebook @zoz2rzeszow