Close
Close

Tato zadbaj o swoje zdrowie!

ZOZ Nr 2 w Rzeszowie z okazji Dnia Ojca proponuje Panom badania diagnostyczne w promocyjnych cenach. W dniu 23.06.2021 r. w gabinecie zabiegowym (pok. 27) można będzie odebrać zaproszenie na badanie :

1. USG jamy brzusznej z oceną układu moczowego oraz gruczołu krokowego przez powłoki brzuszne. Pacjent otrzyma wynik badania w formie papierowej wykonany przez lekarza specjalistę radiodiagnostyki.
Promocyjna cena badania 40 zł.

2. PSA-t – marker nowotworowy gruczołu krokowego.Badanie całkowitego poziomu PSA jest testem przesiewowym, który pozwala na wykrycie raka prostaty. Wynik badania należy skonsultowac z lekarzem rodzinnym.
Promocyjna cena badania 10 zł.

3. Lipidogram. Badanie ocenia ilość frakcji cholesterolu i trójglicerydów, przydatne w ocenie ryzyka miażdżycy i chorób sercowo-naczyniowych.Wynik badania należy skonsultować z lekarzem rodzinnym.
Promocyjna cena badania 10 zł.

4. Próby wątrobowe. Badanie polega na oznaczeniu wartości parametrów wątroby (enzymów wątrobowych i bilirubiny), służy diagnostyce chorób wątroby i dróg żółciowych. Wynik badania należy skonsultować z lekarzem rodzinnym.
Cena promocyjna badania 10 zł.

Liczba zaproszeń na badania jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

BEZPŁATNE BADANIA.

ZOZ Nr 2 w Rzeszowie proponuje również bezpłatne badania Panom w dniu 23.06.2021r.:

SPIROMETRIA – w godzinach od 8.00 do 14.00 w gabinecie nr 234

POZIOM CUKRU I POMIAR CIŚNIENIA KRWI –  w godzinach od 8.00 do 18.00 w gabinecie nr 27

Zapraszamy.

Skip to content
E-Recepta
Spis Przydatnych Nr Telefonów
Facebook @zoz2rzeszow