Close
Close

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszamy na badania diagnostyczne. Proponujemy spirometrię (bezpłatnie), USG jamy brzusznej lub tarczycy oraz densytometrię (w promocyjnych cenach).

Dzień Babci i Dzień Dziadka jest dobrą okazją, aby zadbać o zdrowie i wykonać badanie profilaktyczne. Badanie może być również dobrym pomysłem na prezent dla najbliższych i równocześnie gestem troski o ich zdrowie.

21.01.2022r. można skorzystać z bezpłatnego badania spirometrycznego w godzinach od 8.00 do 13.30.
Badanie będzie wykonywane w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostycznym w Rzeszowie przy ul. Fredry 9 w gabinecie 234. Badanie można wykonać bez wcześniejszej rejestracji.

Zapraszamy również na badania w cenach promocyjnych. Aby z nich skorzystać należy umówić się telefonicznie w dniach 17-19 stycznia 2022 r. w godzinach między 8.00 a 12.00.
Numer telefonu : 17 850 90 65
Proponujemy badania:
USG jamy brzusznej (w tym ocena układu moczowego i wielkości gruczołu krokowego w przypadku mężczyzn). Kryteria wiekowe dla Pacjentów to 50+. Pacjent otrzyma wynik badania w formie papierowej wykonany przez lekarza specjalistę radiodiagnostyki.
Promocyjna cena badania to 50 zł.

USG tarczycy. Kryteria wiekowe dla Pacjentów to 50+. Pacjent otrzyma wynik badania w formie papierowej wykonany przez lekarza specjalistę radiodiagnostyki.
Promocyjna cena badania to 50 zł

Badanie densytometryczne szyjki kości udowej lub kręgosłupa lędźwiowego dla Pań 50+ oraz Panów 60+. Pacjenci otrzymają wydruk z interpretacją badania.
Promocyjna cena badania wynosi 15 zł.
Zapraszamy!

Skip to content
Szczepienia COVID-19
E-Recepta
Spis Przydatnych Nr Telefonów
Facebook @zoz2rzeszow