Close
Close

Prowadzimy zapisy do lekarza rodzinnego w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świlczy.

W maju 2022 r. w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świlczy rozpoczęła pracę pani Agnieszka Mikuła – lekarz specjalista medycyny rodzinnej.  Lek. med. Agnieszka Mikuła jest dostępna dla pacjentów przez cały tydzień w następujących godzinach:
Poniedziałek    14.00 – 18.00
Wtorek              9.00 – 14.00
Środa                9.00 – 14.00
Czwartek          9.00 – 14.00
Piątek               9.00 – 14.00

Pacjenci zapisani do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świlczy mają zapewniony dostęp do kompleksowej opieki medycznej w zakresie:

  • Podstawowa Opieka Zdrowotna realizowana jest w ośrodku zdrowia przez lekarzy rodzinnych, lekarza pediatrę, pielęgniarkę środowiskowo-rodzinną oraz położną środowiskowo-rodzinną.
  • Lekarze zlecają badania laboratoryjne i diagnostyczne w ramach potrzeb zdrowotnych pacjentów. Na terenie GOZ Świlcza znajduje się punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Posiadamy w strukturze ZOZ Nr 2 w Rzeszowie własne Medyczne Laboratorium Diagnostyczne oraz pracownie diagnostyczne : RTG i USG gdzie badania są realizowane na wysokim poziomie.
  • Pacjenci , którzy otrzymają skierowanie od lekarza rodzinnego na zabiegi rehabilitacyjne mogą je zrealizować na miejscu w ośrodku zdrowia.
  • Ponadto w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świlczy realizowane są świadczenia w Poradni Ginekologiczno-Położniczej oraz Poradni Stomatologicznej.
  • Pacjenci kierowani przez lekarza rodzinnego na diagnostykę i leczenie do poradni specjalistycznej mogą skorzystać z oferty Centrum Diagnostycznego – Przychodni Specjalistycznej w Rzeszowie przy ul. Fredry 9, która posiada 28 poradni specjalistycznych oraz bogate zaplecze pracowni diagnostycznych, m.in. Pracownię Endoskopii, Tomografii Komputerowej, Rezonansu Magnetycznego,Densytometrii, Mammografii.

Zachęcamy pacjentów do zapisania się do lekarza rodzinnego w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świlczy.

Jak złożyć deklarację:

  • wypełnioną i podpisaną deklarację wyboru lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej można złożyć osobiście lub przez osobę trzecią w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świlczy
  • scan wypełnionej i podpisanej deklaracji można przesłać droga mailowa na adres : swilcza@zoz2.pl
  • deklarację można złożyć za pomocą IKP

Deklaracje wyboru lekarza można pobrać tutaj: Do Pobrania – ZOZ 2 Rzeszów

Skip to content
Szczepienia COVID-19
E-Recepta
Spis Przydatnych Nr Telefonów
Facebook @zoz2rzeszow