ZOZ nr 2 w Rzeszowie – Przychodnia Rejonowa w Głogowie Młp. zatrudni PIELĘGNIARKĘ do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej – PRACA OD ZARAZ

Wymagania:

– aktualne prawo wykonywania zawodu
– komunikatywność i umiejętność pracy z zespole
– uprawnienia do wystawiania recept w ramach kontynuacji leczenie lekarskiego, będą dodatkowym atutem
– posiadanie kursu szczepień ochronnych dla pielęgniarek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku
– pełny program adaptacji zawodowej
– pracownicze świadczenia socjalne
– możliwość rozwoju zawodowego – pakiet dni szkoleniowych w ramach zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

– realizacja pielęgniarskich świadczeń diagnostycznych, terapeutycznych, pobieranie krwi do badań laboratoryjnych, realizacja profilaktyki zdrowotnej oraz porad pielęgniarskich

Kontakt / dodatkowe informacje :
tel. 17 850 90 48, 785 934 140; mail : kinga.harpula@zoz2.pl

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów (CV, list motywacyjny).

Szczepienia COVID-19
E-Recepta
Spis Przydatnych Nr Telefonów
Facebook @zoz2rzeszow