Zatrudnimy Lekarzy

By: | Tags: | Comments: 0 | Sierpień 7th, 2017

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 

35-005 RZESZÓW, UL. FREDRY 9, TEL. 17 853-54-66

 

ZATRUDNI :

 

  1. LEKARZY RODZINNYCH ze specjalnością MEDYCYNA RODZINNA, choroby wewnętrzne, lub w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej do placówek medycznych ZOZ Nr 2 w Rzeszowie działających na terenie powiatu rzeszowskiego w szczególności do: Bratkowic, Borku Starego, Hyżnego, Rudnej Małej, Tyczyna, Boguchwały, Harty, Zaczernia,  Lubeni, Łubna, Dynowa, Przewrotnego, Głogowa Młp., Sokołowa Młp. i Piątkowej.
  2. LEKARZY MEDYCYNY ze specjalnością CHOROBY WEWNĘTRZNE, w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej lub geriatrii DO ZAKŁADU OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ do  Błażowej i Dynowa.
  3. LEKARZY PEDIATRÓW do Głogowa, Dynowa, Błażowej, Tyczyna i Hyżnego.
  4. LEKARZY ze specjalizacją z zakresu REUMATOLOGIA do Sokołowa.
  5. LEKARZY ze specjalizacją z zakresu CHIRURGIA do Błażowej
  6. LEKARZY ze specjalizacją z zakresu GINEKOLOGIA do Dynowa
  7. LEKARZA STOMATOLOGA do Harty
  8. LEKARZA ze specjalizacją z zakresu MEDYCYNA PRACY do Rzeszowa.
  9. Lekarzy chcących odbywać szkolenie specjalizacyjne z zakresu medycyny rodzinnej w ramach rezydentury. Ośrodek Kształcenia Lekarzy Rodzinnych przy ZOZ Nr 2 w Rzeszowie dysponuje obecnie 10 miejscami szkoleniowymi, w których można odbywać szkolenie pod kierunkiem doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy rodzinnych.

 

Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do ZOZ NR 2 w Rzeszowie, ul. Fredry 9, pokój 321  lub telefonicznie 17 853-54-66.